Showtime

Vlora Çitaku i gëzohet suksesit të Dua Lipës, kështu e uron ajo

02/11/2019 08:40
nga:Natyra

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa u bë shqiptarja e parë e cila fitoj çmimin ‘Grammy‘, shkruan GazetaBlic.

Ajo mori urime të shumta.

Edhe ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku e ka uruar.

Me një postim në llogarinë  ‘Instagram‘, ajo ka shkruar ‘

Zonja dhe zotërinj, njihuni me artisten më të mirë të re dhe ajo është nga Kosova, dhe çmimi Grammy për ‘Kënga më e mirë dance’ shkon tek Dua Lipa. #Nga Kosova, me dashuri”, duke i bashkëngjitur edhe foton e mëposhtme.

/GazetaBlic/

08/24/2019 14:20

Punëtorët e Aeroportit “Adem Jashari” ndërpresin grevën