Vjosa Osmani tregon se a do të kthehet në LDK

Presidentja në detyrë, Vjosa Osmani ka folur rreth asaj se a do të kthehet në LDK, pas dorëheqjes së Isa Mustafës nga pozita e liderit të kësaj partie. Osmani thotë se nuk mund t’ua kthejë shpinën votuesve të saj, dhe sipas saj, LDK’ja ka zgjedhur rrugën tjetër. “Jeta pas 14 shkruti është një realitet i … Continue reading Vjosa Osmani tregon se a do të kthehet në LDK