Lajme

Vjosa Osmani ofendohet dhe akuzohet nga faqet që mbështesin LDK-në

10/07/2020 07:44
nga:Sh Xh

Përplasja e kryeparlamentares Vjosa Osmani me kreun e LDK’së, Isa Mustafën ka bërë që në rrjete sociale të niset një fushatë kundër ish’nënkryetares së Lidhjes Demokratike.

Disa faqe në Facebook që mbështesin LDK’në kanë publikuar shkrime kundër Osmanit.

Në njërin prej tyre ajo quhet “argate e Rexhep Selimit”, derisa, shkruhet se ka ofenduar LDK’në e gjithë kryesinë e saj.

Këto reagime vijnë pas përplasjeve Mustafa-Osmani në një vjetorin e zgjedhjeve të jashtëzakonshme ku LDK’ja u radhit e dyta.

Foli prap matrapazja, Vjosa Osmani argatja e Rexhep Selimit! Matrapazja, paska sharë e paska fyer e gjithë strukturën…

Publiée par LDK per Kosoven sur Mardi 6 octobre 2020

Paska hanger pak.. kjo e trasha;)

Publiée par Dr.Ibrahim Rugova – Na Mungon sur Mardi 6 octobre 2020

12/04/2020 21:07

Haxhi Avdyli: Fajtorë për humbjen e LDK-së në Llap janë Isa Mustafa dhe Agim Veliu