Lajme

Vjosa Osmani nga “Fadil Vokrri”: Sonte nuk ka humbës. Ka vetëm festë!

11/17/2019 18:19
nga:B. D

Ka filluar ndeshja në mes Kosovës dhe Anglisë, ndërsa mijëra tifozë janë mbledhur në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, shkruan GazetaBlic.

Në stadium e pranishme është edhe kandidatja për kryeministre nga LDK-ja, Vjosa Osmani, e shoqëruar nga bashkëshorti i saj.

Ajo përmes një postimi në Facebook ka shkruar se në ndeshjen Kosovë-Angli nuk do të ketë humbës, por vetëm festë.

Sonte nuk ka humbës. Ka vetëm festë. 🇽🇰 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿

Publiée par Vjosa R. Osmani sur Dimanche 17 novembre 2019

08/06/2020 22:16

Selimi: Për rrëzimin e Qeverisë Hoti, llogarisim edhe në votat e Vjosa Osmanit