Lajme

Vjosa Osmani – Konjufcës : Ty s’po ka kush që po ta prishë disponimin

03/11/2020 20:11
nga:Norë Kelmendi

Kuvendi i Kosovës ka shkuar në pauzë 30 minutëshe, për tu kthyer më pas edhe një herë në debatin parlamentar i cili ka filluar në orën 15:00, për taksën dhe raportet me SHBA-në, shkruan GazetaBlic.

Pas njoftimit për pauzën 30 minutëshe, kryekuvendarja, Vjosa Osmani, i drejtohet deputetit Glauk Konjufcës, duke i thënë se askush nuk po mundet me t’ia prishë disponimin atij.

“Po bre, ty s’po ka kush që po ta prishë disponimin, qaq muj me thon”, shprehet Osmani.

Vazhdon debati me tone të ashpëra mes pozitës dhe opozitës rreth raporteve me Amerikën

Publiée par GazetaBlic sur Mercredi 11 mars 2020

05/28/2020 22:13

Konjufca: Po presim edhe mendimin e Komisionit të Venecias për dekretin e presidentit