Lajme

Vjosa Osmani: Isa Mustafa dhe LDK-ja më kanë përjashtuar nga të gjitha strukturat e partisë!

03/20/2017 21:41
nga:Gazeta Blic

Deputetja e LDK-së, Vjosa Osmani ka treguar se ajo është përjashtuar nga të gjitha strukturat drejtuese të partisë.

Ajo në Klan Kosova tha se për shkak të qëndrimit të saj kundërshtues me koalicionin me PDK-në e kanë përjashtuar nga udhëheqja.

“Më kanë përjashtuar edhe nga Kryesia edhe nga Këshilli Drejtues”, tha ajo, raporton gazeta Blic,