Lajme

Vjosa Osmani i referohet Albin Kurtit si kryeministër

01/14/2021 13:53
nga:Y I

Po mbahet konferenca e përbashkët për media ndërmjet Vjosa Osmanit dhe Albin Kurtit, ku është firmosur marrëveshja për të kandiduar në një listë të përbashkët.

Osmani me marrjen e fjalës i është referuar Kurtit si kryeministër, raporton Gazeta Blic.

“Urno kryeministër”, i tha Osmani Kurtit.