BLIC.TV

Vjen reagimi i ashpër nga krahu i Veliut për deklaratën e Bulliqit: Shihemi në zgjedhje

01/17/2020 22:51
nga:A. R.

Pas deklaratës së deputetit të Lëvizjes Vetëvendosje, Shpejtim Bulliqi të dhënë në Blic Interview, se Agim Veliu do ta humbas Podujevën, ka ardhur reagimi i ish-deputetit, Fidan Rekaliu.

Përmes një shkrimi në llogarinë e tij në facebook, Rekaliu i ka thënë Bulliqit: Shihemi në zgjedhjet e 2021, z.Bulliqi, duke aluduar në zgjedhje lokale.

Tutje, Rekaliu ka thënë se Podujeva dhe Agim Veliu janë kalaja e pathyeshme e Lidhjes Demokratike.

Nuk ke arritë me kuptu asnjëherë lidhjen e fortë të Podujevës me LDK-në.

Shpejtim Bulliqi paralajmëron Agim Veliun: Do ta humbasësh Podujevën