Sporti

Vjen goli i parë në duelin Drita – Trepça’89, mësoni kush ka shënuar

09/22/2019 15:44
nga:M K

Trepça’89 ka kaluar në epërsi ndaj Dritës në Gjilan.

Arb Manaj ka realizuar për mysafirët, që i ka lënë të shtangur tifozët vendas, shkruan GazetaBlic.

Kanë mbetur shumë pak deri në fund të pjesës së parë, kurse mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vazhdim.

40′ Drita – Trepça’89 0-1

Ndërkaq, në duelin tjetër që po zhvillohet në të njëjtën kohë, Dukagjini dhe Feronikeli po luajnë baras 0-0.

/GazetaBlic/

05/19/2020 11:50

Drita: Vendim i vonuar, por i mirëseardhur