Sporti

Vjen goli i dytë në takimin Lazio-Chievo, Hetemaj shënon gol fantastik

04/20/2019 16:17
nga:Ideal

Vjen goli i dytë në takimin Lazio-Cheiev.

Golin e dytë dhe të qetësisë për skuadrën e Chievos e ka shënuar, futbollistit shqiptar, Perparim Hetemja në minutën e 51′ të takimit, shkruan GazetaBlic.

Chievo po bënë befasinë, rezultati aktual i takimit është 0:2 në favor të Chievos.

Golin mund ta shikoni në video:

VIDEO

 

/GazetaBlic/