Sporti

Vjen goli i dytë në takimin Drita – Flmaurtari, ja cila skuadër ka shënuar

05/15/2019 17:16
nga:Ideal

Vjen goli i dytë në takimin Drita – Flamurtari, duel ky i cili po zhvillohet në kuadër të xhiros së 32’të në Superligën e Kosovës në futboll.

Golin e parë dhe të barazimit për skuadrën e Flamurtari e ka shënuar, Shend Kelmendi në minutën e 57′ të takimit, shkruan GazetaBlic.

Rezultati aktual i takimit është 1:1 ku po kalon minuta e 60’të e takmit.

Ndërkaq ne do t’ju mbajmë të informuar për çdo risi nga ky takim në kohë reale.

/GazetaBlic/