Sporti

Vjen fishkëllima e fundit e gjyqtarit në derbin Inter-Roma, ja rezultati përfundimtar

04/20/2019 22:29
nga:Ideal

Para pak çastesh ka përfunduar takimi i shumë pritur i dy skuadrave më të lavdishme në historinë e Seria A-së.

Inter dhe Roma u takuan sonte ku dhanë gjithçka nga vetja, për të arritur tri pikë të plota por në fund u ndan me barazim, shkruan GazetaBlic.

Takimi u mbyll me rezultat përfundimtar në 1:1, me golin e hershëm të shënuar nga El Shaarawy në minutën e 14’të ndërkaq në pjesën e dytë shifrat në 1:1 i barazoi, Pijanic në minutën e 61’të të duelit.

Ndërsa ne më poshtë do t’ju sjellim luhatjet në tabelë pas duelit:

/GazetaBlic/