Showtime

Violete Kukaj veshtirë se njihet, i ka hyrë operacioneve plastike me të madhe

12/10/2019 18:29
nga:N S

Brenda 5 ditëve, artistja publikoi dy këngë.

Këngëtarja e njohur kosovare, Violetë Kukaj publikoi këngën e radhës. “Shoqnia” titullohet kënga e re e Violetës, të cilën e publikoi sot në kanalin zyrtar në Youtube.

Kjo këngë është realizuar në kuadër të xhirimeve të vitit të ri.

Kujtojmë që para pesë ditëve, Violeta ka publikuar edhe një këngë tjetër, e cila titullohet “Nusja jonë”.

Në videon e mëposhtme mund ta dëgjoni këngën.

Këngëtarja, ka bërë disa ndryshime në fytyrë me nderhyrje kirurgjike, po ta kujtojmë Violete Kukajn e viteve më parë mund ta dallojmë një ndryshim të madh të saj. Tashmë këto lloj ndryshime janë bërë trend, Violete nuk është e para as e fundit.

09/13/2020 11:12

Kjo foto e Violete Kukaj po komentohet nga të gjithë dhe ka një arsye