Showtime

Violeta Veseli shkëlqen me dukjen krah bashkëshortit të saj

10/18/2017 22:48
nga:A. R.

Kryeparlamentari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka qenë mjaft i angazhuar këto ditë në fushata të ndryshme politike.

Në shumicën prej tyre, ai shoqërohet nga bashkëshortja e tij Violeta Veseli, e cila i qëndron gjithmonë në krah.

Violeta Veseli gjendet shpesh pranë bashkëshortit të saj në paraqitjet politike.
Violeta me profesion është profesoreshë e gjuhë gjermane dhe punon në Gjimnazin “Sami Frashëri” në Prishtinë.

Ajo është pëlqyer shumë herë për paraqitjet me stil në daljet e saj publike.

Njëlloj, ajo nuk ka zhgënjyer me dukjen e saj edhe në daljen e fundit publike që bashkëshorti i saj ka pasur në një nga fushatat e PDK-së.

Violeta Veseli shkëlqen pranë bashkëshortit, Kadri Veseli. Burimi i fotos: Instagram

Veshur me fustan jeshil në nuanca të mbyllura, dhe me një buqetë lule në dorë, Violeta dukej më e freskët dhe atraktive se çdo herë tjetër.

Një buzëqeshje në fotografimet e saj me bashkëshortin, asnjëherë s’mungon!

Dukjen e saj, Veseli ia beson stilistes së njohur Blerina Kllokoqi-Rugova.

 

10/06/2019 09:20

Violeta Veseli merr vëmendje me veshjen e saj gjatë votimit!