Showtime

Violeta Veseli merr vëmendje me veshjen e saj gjatë votimit!

10/06/2019 09:20
nga:N S

Sot po mbahen zgjedhjet në vendin tonë ku përveç qytetarëve votojnë edhe krerët shtetëror.

Kadri Veseli, sapo ka votuar bashkë me gruan e tij Violetën, shkruan GazetaBlic.

Çifti, kanë votuar në shkollën ‘Faik Konica’.

Violeta, mori vëmendje me dukjen ku sot kishte zgjedhur një veshje elegante me  ngjyrë të kaltër.

Ndryshe, Kadri Veseli dhe bashkëshortja e tij votuan sot në ora 09:00.

 

/GazetaBlic./

08/14/2020 00:41

“Prognoza” e analistit politik: Nëse i konfirmohet aktakuza Kadri Veselit, “lufta” në PDK për kreun e partisë do të jetë ndërmjet Uran Ismajlit e Enver Hoxhajt