Showtime

Vildanja kur don, e ‘kallë’ Instagramin, shikoni çka ka publikuar!

03/13/2018 16:35
nga:FL.B

Ajo njihet si një prej modeleve më provokuese që mbanë toka shqiptare, shkruan GazetaBlic.

Dhe tani, modelja e “Instagramit” – Vildane Zeneli e cila njihet për fotografitë joshëse e madje edhe nudo, ka publikuar një fotografi ku ka treguar se sa të bujshme i ka të pasmet.

E shtrirë në një divan e me këmbët lart, ajo ka bërë një “botty selfie” ku i ka vënë në fokus të plotë, të pasmet e saja bombastike, shkruan GazetaBlic.

E veshur me një bluzë të zezë e cila nuk ia mbulon as gjysmën shpinës dhe me xhinse ngjyrë blu, modelja ka treguar se di ta ndezë rrjetin.

Kujtojmë që Zeneli kulmin e famës e arriti atëherë ku publikoi fotografitë nudo përkrah reperit Capital T. / © GazetaBlic /

02/23/2019 01:08

Vjen reagimi nga Federata Aeronautike e Kosovës: Kaq u paguam për ditën e pavarësisë