Showtime

Vildane Zeneli po shkrihet pas këtij burri (Foto)

03/05/2018 19:09
nga:FL.B

Ajo njihet si një prej femrave më joshëse shqiptare, shkruan GazetaBlic.

Fjala është për modelen, Vildane Zeneli  e cila njihet për imazhet e saj provokuese deri në pikën ku ajo ka shkrepur edhe fotografi komplet e zhveshur.

 

Por siç duket, modelja që i ‘çmend’ të gjithë meshkujt me linjat e përsosura trupore është ‘gjunjëzuar’ nga një person tjetër i cili po e ‘çmend’ modelen.

Është i dashuri i Kourtney Kardashian, ai i cili ka bërë që modelja ta shpreh edhe publikisht se ai është shumë ‘i nxehtë’.

Younes Bendjima është model dhe po ashtu edhe një bokser. Kardashian së fundi është puthur publikisht me të në një ngjarje ku kanë shkuar bashkë, e kjo gjë i ka bërë të gjitha mediat botërore të mos ndalin lajmet.

E Vildanja s’i ka rezistuar dot pa iu treguar të gjithë ndjekësve në “instagram” se sa me fat është Kourtney Kardashian që e ka në krah modelin dhe boksierin, Bendjima.

Ajo ka publikuar një sekuencë të shkurtër video ku shihet Kourtney teksa e puthë dy herë me radhë në tapetin e kuq.

Zeneli në “Instagram” ndiqet nga gati gjysmë milioni ndjekës, dhe ka mbi 600 fotografi e video të publikuara. / © GazetaBlic /

08/02/2018 07:58

Vildania pozon e zhveshur, gjoksin e mbulon me dorë