Lajme

Videoja që po bën bujë të madhe: ​Polici në piano që po e shikon e gjithë bota

04/07/2018 09:08
nga:M H

Bota e internetit është pushtuar nga një video ku shihet një polic zviceran teksa luan në piano në rrugët e Gjenevës.

Gjatë ditës së djeshme kjo video ka marrë më shumë se 90 mijë shikimi që kur u publikua ditën e mërkurë, si dhe ishte numër tetë në listën e videove më të shikuara në YouTube.

Video e publikuar nga një oficer policor Carl Emery e tregon atë në uniformën policore duke luajtur këngën e famshme “Image” të John Lennon.

 

01/22/2019 10:02

​Arsenal interesohet për këtë super mesfushor