Sporti

Video prekëse e tifozit të verbër pas golit të Salah

12/12/2018 16:50
nga:M K

Mbreti Egjiptian Mohamed Salah i ka dhënë fitoren dhe kualifikimin Liverpool-it ndaj Napolit të martën.

I gjithë Anfield shpërtheu në brohoritma pas golit fantastik të sulmuesit të Liverpool, shkruan Telesport, transmeton GazetaBlic.

Një prej tifozëve të lumtur ishte edhe Mike Kearney, i verbri që ishte i pranishëm në stadium.

Ishte kushëriri i tij ai që ia shpjegoi golin e Salah, dhe duket qartë se sa shumë është prekur Mike.

12/14/2019 14:11

Supergol në “Anfield”, zhbllokohet më në fund sfida Liverpool-Watford