Cool

Viçi i vogël që mendon se është qen

09/10/2017 11:01
nga:M H

Një viç i vogël malor i refuzuar nga nëna dhe kopeja e tij është rritur duke menduar se është qen pasi pronarët e tij e rritën atë brenda shtëpisë së tyre.

Adam, 33 vjeç, dhe Emily Hopson, 32 vjeçe, e kanë rritur këtë viç të vogël malor të quajtur James brenda shtëpisë së tyre së bashku me qentë e tyre, transmeton Koha.net. Dhe fotografitë e këtij viçi me flokë kaçurrele së bashku me “shokët e tij” qentë, janë bërë sensacion në rrjetet sociale.

“Ai është krijesa më e këndshme. Atij i pëlqen të luajë me ne dhe qentë. I pëlqen të shtrihet pranë nesh e të përkëdhelet”, ka thënë Emily.

Për më tepër shikoni fotografitë:

07/20/2018 12:56

Era Istrefi shumë e zhveshur në takimin me Presidentin Thaçi