Lajme

Vetura përplas një këmbësor në qendër të Prishtinës (FOTO)

01/12/2018 20:01
nga:Gazeta Blic

Para pak çastesh një veturë ka shkelur një person në qendër të Prishtinës, ende nuk dihet se cila është gjendjen e personit i cili është përplasur nga kjo makinë, raporton Gazeta Blic. 

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Qemail Mustafa” përkatësisht në Breg të Diellit.

Në vendin e ngjarjes menjëherë ka arritur Policia e Kosovës si dhe Ambulanca.

I lënduar është dërguar në QKUK.

Më poshtë gjeni fotot e siguruara nga “Gazeta Blic”.

“Gazeta Blic”, do t’ju mbajë të informuar në lidhje me rastin.

11/20/2018 22:22

​Plaçkitet pika e Maxit në Prishtinë