Lajme

Vetëvendosje, Kurti tani flet si kryetar (VIDEO)

01/23/2018 20:23
nga:M H

Pas zgjedhjes në krye të Vetëvendosjes, Albin Kurti, doli në konferencën e parë për media, njofton Klan Kosova.

Ai mohoi se në partinë e tij ka ndarje dhe se ai është shefi që vendosë për gjithçka.

Me këtë rast, Kurti, përsëriti edhe njëherë se dialogu është zgjidhje e vetme, për çka i ftoi edhe të dorëhequrit.

02/19/2019 16:21

Habit moderatori i njohur ka 10 vjet që nuk lan duart