Vetëvendosje distancohet nga veprimi i asmbleistës Mevlyde Idrizi

Vetëvendosje në Pejë, është distancuar nga veprimi i asambleistës së tyre Mevlyde Idrizi, e cila ka dhënë votën e saj për kryesuesin nga radhët e LDK-së,Islam Husaj, raporton Gazeta Blic. Kështu është njoftuar përmes një njoftim në faqen zyrtare të VV-së, në Pejë. Njoftimi i plotë:   DEKLARATË PËR MEDIA – Në media dhe opinion … Continue reading Vetëvendosje distancohet nga veprimi i asmbleistës Mevlyde Idrizi