Lajme

Vetëvendosje i bën thirrje AKR-së për mbështetje në këtë komunë

11/03/2017 21:38
nga:anonymous1000144531

Kandidati i VV-së për të parin e Kamenicës, pas lajmit për koalicionit me AAK-në në këtë komunë, i ka bërë thirrje edhe AKR-së për përkrahje dhe koalicion para balotazhit, shkruan Gazeta Blic.

Qëndron Kastrati në rrjetin social Facebook ka shkruar se fton edhe AKR-në që të reflektojë dhe të vendos në të mirë të qytetarëve të Komunës.

Ky është statusi i tij:

10/16/2018 19:45

Mediat serbe: Kosova në prag të zgjedhjeve të parakohshme