Lajme

Veterani i UÇK-së ka një mesazh për veteranët e rrejshëm dhe Qeverinë

11/05/2017 07:31
nga:M H

​Bekim Dobruna i njohur me nofkën Kobra në llogarinë e tij në facebook ka postuar një video në të cilën ju drejtohet bashkëluftetarëve të UÇs-së, Qeverisë e veteranëve të rrejshëm

 

Cobra hedh akuza drejt Qeverisë për vonesën e këtyre pensioneve ku sipas tij shkaku i tyre sot ata i kanë ato pozita që tani i posedojnë në Qeveri.Ai thotë se veteranët nuk mund ti durojnë këto keqtrajtime që po ju bëhen dhe se nuk kan faj për shkakun se sot jan 60.000 veteranë.Ai gjithashtu ka edhe një mesazh për veteranët kundrejt Qeverisë.

 

06/21/2018 15:08

Babai filmon të bijën nga momenti i lindjes e deri te ditëlindja e saj e 18-të, dokumentoi ndryshimin ndër vite