Showtime

‘Veten dua gjallë’, kënga më e re e Aurela Gaçes

02/21/2020 22:29
nga:M K

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Aurela Gaçe, ka publikuar sot pasdite këngën e saj më të re.

“Veten dua gjallë” titullohet ky projekt i punuar nga John Van Ride dhe vetë këngëtarja shkruan Prive.al

Për tekstin është përkujdesur Rozana Radi.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja.