Showtime

Vetëm pak javë pas lindjes, Emina Çunmulaj tregon format e veshur me bikini

07/02/2018 19:30
nga:L I

Modelja shyqiptare Emina Cunmulja ka befasuar me postimin e saj më të fundit.

6 javë pas lindjes së vajzës së dytë Mia Soraya, Emina është gati për pasarelat e modë.

Ajo duket në formën më të mirë trupore dhe me siguri shumë femra e kanë zili për këtë trup.

“6 javë pasi solla në jetë Mian. Nuk kam filuar ende stërvitjen. E vemja stërvitje që kam bërë është ushqyerja me gji e vogëlushes dhe kjo është e magjishme”, ka shkruar Emina krah fotos së saj me bikini ku duket tmerësisht sexy.

11/08/2019 21:39

Emine Çunmulaj pa asnjë pikë grim, por vështirë se do ta njihni