Showtime

Me veshje tradicione e barkun e fryrë, Emina Çunmulaj po duket e mrekullueshme (FOTO)

03/13/2018 17:50
nga:L I

Modelja e njohur Emina Çunmulaj po jeton ditë e saj më të lumtura, shkruan GazetaBlic.

Ajo tashmë është në ditët e fundit të shtatzënisë.Emina ka vite që është martuar dhe ka një vajzë me emrin Ella, por shumë shpejt ajo pritet të sjell në jetë fëmijën e dytë.

© Emina Çunmulaj [Instagram]

Lumturinë që ajo po përjeton këtë periudhë po e shfaq edhe tek ndjekësit e saj të cilët janë të shumtë, ku publikon fotografi e video të ndryshme.

Së fundmi, ajo ka pozuar me veshje tradicionale teksa po mbanë barkun e fryrë, e që po duket e mrekullueshme.

Ndryshe, Emina ka disa muaj që është bërë pjesë e fushatës “Fundjavë ndryshe” ku ndihmon familjet shqiptare në nevojë./GazetaBlic

© Emina Çunmulaj [Instagram]

11/08/2019 21:39

Emine Çunmulaj pa asnjë pikë grim, por vështirë se do ta njihni