Lajme

Veseli në ish “Jerusalemin” e PDK-së në prag të ndërrimit të motmoteve (Foto)

12/30/2017 22:10
nga:D.I

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka qëndruar sonte në Prizren, ku bashk me zyrtarë të lartë të PDK-së nga Prizreni kanë ngre dolli për festat e fundvitit.

Në këtë takim përmbyllës për vitin 2017 të degës së PDK-së në Prizren, Veseli ishte i shoqëruar nga zv/kryetari Enver Hoxhaj, ministri i Shëndetësisë dhe nënkryetari i PDK-së Uran Ismaili si dhe nga Shaqir Totaj, i cili ishte kandidat i PDK-së për kryetar të Prizrenit.

Zyrtarët e degës së PDK-së në Prizren e kanë falënderuar kreun e PDK-së për angazhimin dhe mbështetjen e përhershme për Komunën e Prizrenit.

 

10/21/2018 13:10

Veseli për DPA: Shkëmbimi i territoreve nuk është opsion