Showtime

Vesa Smolica publikon këngën “Mbret i Tradhtisë”

02/13/2020 19:32
nga:Gazeta Blic

Kjo këngë vjen pas remixit “Mora Testin” vitin e kaluar dhe është me tekst e melodi nga Vesa, realizuar nga producenti i PINT, K Master me të cilin këngëtarja bashkëpunoi për të tretën herë me radhë.

“Mbret i Tradhtisë” siç e ka potencuar këngëtarja është këngë përzemër për të, ku flet për një histori dashurie me pabesi, përshkrimin e të cilës e shohim edhe në videoklipin e realizuar nga Trigger Production, nën krijimet e dizajnerit Egzon Kazagiqi, e make up-it të Fiones, e njohur me emrin artistike The Spoiled Daughter dhe stilistit te flokeve Kacit.

Këngëtarja në anën tjetër, vazhdon të këndoj live bashkë me band në mbrëmje tëndryshme muzikore.

 

09/23/2018 16:39

Zë më të bukur se të këtyre djemve shqiptar vështirë se keni dëgjuar – do t’iu rrëqethin trupin