Showtime

Vesa Luma në Zelandë të Re, feston e para Vitin e Ri

12/31/2017 14:55
nga:A. R.

Zelanda e Re sapo ka hyrë në minutat e para të vitit 2018-të, e këtë moment, po e përjeton edhe këngëtarja kosovare, Vesa Luma.

Këngëtarja e shumë hiteve të njohura, mund të themi se renditet e para nga Kosova që priti vitin 2018-të pasi ajo gjendet aktualisht me familjen e saj në Zelandë.

Kështu të paktën mund të themi pasi ajo dhe ka publikuar video-live nga vendi ku dhe po festohej në Zelandën e Re, Viti i Ri 2018-të.

https://www.instagram.com/p/BdVz_hwD6UX/?hl=en&taken-by=vesaluma