Showtime

Vera Ora sot feston ditëlindjen, mbush 53 vite

01/15/2020 08:39
nga:N S

Nëna e këngëtares Rita Ora, Vera sot feston ditëlindjen.

Ajo feston 53 vjetorin e lindjes, shkruan GazetaBlic.

Vera, është e lindur me 15 janar 1966.

Mbrëmë në rrjetin social ‘Instagram‘, u publikua një video ku shihen Vera dhe Rita duke vallëzuar me këngën e Dhurata Dorës ‘Zemër‘  pak para orës 12:00.

https://www.instagram.com/p/B7UMnrwANvP80Ls3_aXV5F8pqQPl9sQ7-5mqoM0/

Ndryshe, Vera është me profesion psikologe, e martuar me Besnikun kanë tre fëmijë, Elenën, Ritën dhe Donin.

Urime për Verën edhe shumë tjera.

/GazetaBlic./

08/11/2020 12:01

Rita Ora në Ibiza, vetëm çanta e saj ka një çmim marramendës