Cool

Vendet magjike ku u xhirua “Game of Thrones”

04/14/2019 13:23
nga:Gazeta Blic

Vendet ku u xhirua “Game of Thrones” në Irlandën Veriore janë bërë vërtet vende pelegrinazhi për fansat e serialit.

Game of Thrones është një serial televiziv amerikan i zhanrit dramë dhe fantazi, i krijuar për HBO nga David Benioff dhe D. B. Weiss, i cili është mjaft i pëlqyer nga njerëzit. Sot me datën 14 prill është premiere sezoni i tetë dhe i final i kësaj serie, prodhuar nga HBO.

Derisa sezoni i fundit po fillon, ne do t’iu dërgojmë tek Westores e vërtetë, njofton Klan Kosova.

 

06/20/2019 17:47

Deputeti i LDK-së i reagon Apostolovës: Mos na e ofro neve shembullin e Veselit, prezantoje në Bullgari