Showtime

Veliaj i ka mahnitur të gjithë me vogëlushin në foto, por ai është një bebe VIP

08/12/2017 17:42
nga:D.I

Gjatë ditës së sotme Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka publikuar në profilin e tij në Instagram një foto ku shfaqet së bashku me një beb në krahë, ndërkohë që në sfond është Sahati i Tiranës.

Kjo foto mjaft e ëmbël është komentuar mjaft në rrjete sociale, por ajo që nuk dihej është se vogëlushi në foto është një bebe vip. Ky imazh i Kryebashkiakut është realizuar gjatë dasmës së gazetares Elona Duro, në të cilën Veliaj i ka kurorëzuar në martesë në Tarracën e Bashkisë.

Ndërkohë vogëlushi ështo Kroi Art Dudushi, djali i modetarorit Alban Dudushi dhe partneres së tij Bieta Sulo. Prindërit nuk e kishin publikuar ende të plotë portretin e vogëlushit të tyre, por mesa duket për diçka të tillë u kujdes gjatë ditës së sotme Veliaj.

07/16/2018 18:57

Kapet breshka ‘aliene’! Krijesa që po çmend rrjetin