Lajme

Vdes njëra nga vajzat e aksidentuara në Parallovë të Gjilanit

03/19/2020 11:08
nga:N.K

Ka ndërruar jeta njëra nga vajzat e aksidentuara natën e 7 marsit, në Parallovë të Gjilanit.

Lajmin e kanë bërë të ditur të afërm të së ndjerës, Arbnora Bunjakut.

Në të njëjtin aksident, ishin lënduar 4 persona, ku edhe ishin në gjendje të rëndë shëndetësore.

Vdekjes e së ndjerës e kanë konfirmuar edhe Policia e Kosovës, përmes raportit 24-orësh.

AKSIDENT TRAFIKU ME FATALITET
“Fsh. Parallovë, Gjilan 06.03.2020 – 23:30. Me 18.03.2020 është raportuar se viktima
i cili ishte i lënduar në aksident trafiku, ka ndërruar jetë. Me urdhër të prokurorit trupi i
pajetë u është liruar familjarëve për ceremoni mortore”.

😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Publiée par Gane Hajdini sur Samedi 7 mars 2020

zoti te shperbleft me xhenet Arbnora ike dhe na le do te me mungosh tan jeten jeta jem😭😭😭😭

Publiée par Gane Hajdini sur Mercredi 18 mars 2020

08/05/2020 11:47

LAJMI I FUNDIT: Lëndohen 12 persona nga aksidenti në Veternik!