Vdes një 27 vjeçar pas përplasjes me autobus në Prishtinë (FOTO)

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje rreth orës 15:00, në rrugën “Shkelzen Haradinaj” në Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku, ku ka humbur jetën një person. Sipas Policisë, në këtë aksident kanë qenë të përfshira dy automjete, vetura e tipit  “Golf ” dhe një autobus i tipit Mercedes. “Si pasojë e këtij aksidenti është … Continue reading Vdes një 27 vjeçar pas përplasjes me autobus në Prishtinë (FOTO)