Showtime

Vazhdon jeta super-luksoze e Adelina Tahirit, prezanton veturën dhe rrobat e shtrenjta

04/24/2019 19:17
nga:N S

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia dhe që mori vëmendjen e publikut që në daljen e parë në skenë.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze.

Adelina nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me veturën e saj luksoze dhe e veshur me rroba të shtrenjta.

Shikoni imazhin e mëposhtëm:

07/30/2020 11:17

Adelina Tahiri nuk përmbahet, bën lëvizje provokuese para burrit në një ndejë