Lajme

Varroset Agim Kikaj

05/19/2017 17:59
nga:M H

Agim Kikaj, deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës është varrosur në Lupq të Poshtë.

Në varrimin e Kikajt ka marrë pjesë Isa Mustafa, kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, anëtarë të kësaj partie dhe shumë qytetarë, njofton Klan Kosova.

Kikaj ka ndërruar jetë mbrëmë pas mesnatës.

06/12/2018 19:13

Besa Gaxherri vozit veturën 18 mijë euro