Sporti

Vardy transferohet atje ku tifozët janë të çmendur totalisht

06/15/2017 09:38
nga:Y.K

Fenerbahçe po përgatiten për të bërë një ofertë për sulmuesin e Leicester City Jamie Vardy, sipas goal.com.

Gjigandët turq po kërkojnë një zëvendësim për Robin van Persie, i cili pritet të largohet nga klubi turk. Ata po ashtu si opsion e kanë edhe shokun e skuadrës se Vardyt, nigerianin Ahmaed Musa./Gazetablic.com

 

 

01/12/2018 22:55

Vardy dhe Chicharito kërkohen nga gjiganti anglez