Sporti

Vardy dhe Chicharito kërkohen nga gjiganti anglez

01/12/2018 22:55
nga:Y.K

Manchester United po synon ta transferojë Jamie Vardy-n dhe Javier “Chicharito” Hernandez-in, raporton The Telegraph.

Vardy raportohet se do të ishte opsioni më i shtrenjtë për Djajtë e Kuq, teksa po synojnë ta përforcojnë sulmin.

Anglezi besohet t’iu kushtojë diku 35 milionë funte, teksa Chicharito do të mund të kthehej në Old Trafford për një shumë prej 17 milionë funtesh.

08/09/2018 20:10

Konfirmohet e ardhmja e Jamie Vardy