Sporti

Valverde me revolucion te Barcelona, shpenzon 211 milionë euro për këta 3 lojtarë

06/12/2017 23:02
nga:Gazeta Blic

Barcelona është e gatshme që në merkaton e verës të shpenzojë plot 211 milionë euro për tri transferime.

Skuadra katalanase nuk dëshiron që të përsërisë këtë sezon që përfundoi, ndaj do të bëjë tri transferime kyçe.

Siç raporton “CIES”, Barcelona dëshiron që të transferojë, Hector Bellerín, Marco Verratti dhe Ousmane Dembelen.

Katalanasit për sulmuesin e Dortmundit do të ofrojnë 88 milionë euro, për mbrojtësin e Arsenalit do të ofrojnë 57 milionë euro dhe për mesfushorin e PSG-s 54 milionë euro.

06/22/2018 12:02

Ky ekip po e dëshiron Alban