Sporti

Valencia konfirmon raste të tjera me koronavirus në skuadrën A

03/16/2020 21:54
nga:N S

Skuadra e Valencias ka lëshuar një tjetër komunikatë zyrtare.

Anëtarja e La Liga dje ka konfirmuar për tre lojtarë dhe dy anëtarë të stafit teknik të prekur me koronavirus.

Sot, Valencia përmes faqes zyrtare ka njoftuar se tashmë në skuadër janë paraqitur raste të tjera me Covid-19.

Përsëri ka të prekur nga skuadra A dhe nga stafi teknik.

Të konfirmuarit me koronavirus po qëndrojnë në shtëpitë e tyre dhe kanë të gjitha simptomat e këtij virusi.

https://mobile.twitter.com/valenciacf/status/1239654030680481795?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed&ref_url=safari-reader%3A%2F%2Flajmi.net%2Fvalencia-konfirmon-raste-te-tjera-me-koronavirus-ne-skuadren-a%2F

04/21/2020 07:55

La Liga | Ky është talenti i Valencias që vlen miliona euro e që mund të largohet me zero sosh