Showtime

Valdrin Sahiti në skena të nxehta me gruan, publikohen imazhet (Foto)

10/01/2017 20:04
nga:M H

Stilisti i njohur Valdrin Sahiti dhe e dashura e tij Edita Ramadani dashurinë e tyre disa vjeçare e kanë kurorëzuar me martesë në Las Vegas.

Këtë martesë, dyshja e kanë organizuar në një prej resorteve më luksoze të metropolit amerikan, me një dasmë private.

Pas dasmës çifti i ri kanë ardhur me disa imazhe me skena të nxehta të cilat i kanë publikuar edhe në Instagram.

06/18/2018 13:43

Deputetët e PSD-së ka muaj që u ndan nga Vetëvendosje, por në rrjetet sociale ende figurojnë si të jenë pjesë e saj