Lajme

Valdete Bajrami: Urime Malishevë dita e Dëshmorëve dhe Çlirimit – Lavdi Dëshmorëve

06/16/2019 10:38
nga:A. R.

Shefja e kabinetit të zv.kryeministrit Fatmir Limaj, Valdete Bajrami, ka uruar ditën e çlirimit të Komunës së Malishevës.

Përmes një postimi në llogarinë e saj në facebook, kryetarja e Forumit të Gruas në NISMA Socialdemokrate, Valdete Bajrami, ka shkruar “Urime Malishevë dita e Dëshmorëve dhe Çlirimit. Lavdi Dëshmorëve”.

Urime Malishevë dita e Dëshmorëve dhe Çlirimit.

Lavdi Dëshmorëve