Cool

Vajzën 10 vjeçare se ndal as karroca me rrota, frymëzon gjithë botën me këtë video

08/23/2019 12:21
nga:L I

Asgjë nuk mund të ndal për të bërë atë që dëshiron.

Video motivuese vjen nga Karolina e Jugut, me 10 vjeçaren, Lauren Bush, e cila edhe pse në një karrocë me rrota vijon të frymëzojë botën. Vogëlushja ka mahnitur me performacën e saj në kërcim.

Lauren ka dy vite që vallëzon në Akademinë e Vallëzimit dhe pronarja, Stephanie Jenkins thotë se 10 vjeçarja ka një shpirt tejkalues dhe jeton dhe e do jetën në maksimum.

Vogëlushja vuan nga një gjendjen e rrallë kockore, e quajtur osteogenesis imperfecta (eshtra të brishtë), por kjo nuk e ndalon atë të bëjë atë që do.

Happy National Dance Day! ??????#mjdaIsLove #MJDA #NationalDanceDayChoreography by: @ruby_said_it

Publiée par Mrs. Jenkins Dance Academy sur Samedi 27 juillet 2019