Showtime

Vajza sexy e deputetes demokrate mahnit Italinë, kthehet më e magjike se kurrë

11/22/2017 09:45
nga:N S

Edhe pse ka filluar studimet për gazetari, vajza sexy e ish deputetes demokrate nuk mund t’i qëndrojë larg pasionit të saj të hershëm.

Ada Deda i është rikthyer modelingut pas një periudhe pauze. Ajo ka publikuar në Instagramin e saj disa foto ku pozon e veshur me fustan nusërie.

Seti më i fundit fotografik po realizohet në Milano të Italisë.

Vajza e Albina Dedës duket më në formë se kurrë më parë. Duhet pranuar se me ndryshimin e pamjes së saj nga bionde në brune ajo duket akoma më tunduese.

Me sa duket Ada ka mundur të gjejë kohë për të koordinuar angazhimet e saj të Universitetit dhe pasionit të saj më të madh që duket të jetë modelingu.

 

 

12/11/2018 16:50

Ajo që shihni në fillim në këtë foto zbulon diçka emocionuese për ju!