Cool

Vajza ia merr mendtë djaloshit me motoçikletë, ai pëson shumë keq!

01/08/2019 13:31
nga:A. R.

Shpesh herë femrat dinë që t’ua rrëmbejnë mendjen meshkujve, por edhe ata bien shumë lehtë pre e provokimeve të tyre, shkruan Gazeta Blic.

Kjo më së miri mund të shihet në një video e cila po qarkullon në internet.

Aty shihet qartë se si një djalosh teksa po ngiste motoçikletën, mendjen ia rrëmben një vajzë e bukur e cila ishte duke ecur rrugës. Ai humb drejtimin dhe bën aksident me një veturë, pas kësaj të gjithë qytetarët mblidhen tek vendi i ngjarjes për të parë më afër se çfarë ka ndodhur.

Kliko KËTU për video: