Showtime

Vajza e Shkurte Fejzës publikon këngën e parë, shfaqet joshëse

04/15/2019 18:49
nga:Natyra

Besiana Behluli e ka publikuar këngën e saj të re.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Besiana Behluli, e ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Loca” dhe vjen e realizuar edhe në anën vizuele, pra me videoklip. Për tekstin e këtij projekti muzikor është kujdesur vetë këngëtarja së bashku me Tim.

Në videon e “Loca”, Besiana vjen tëreqëse mirëpo nuk ka provokuar me veshje transparente. Për ata që nuk e dinë ajo është vajza e këngëtares së mirënjohur Shkurte Fejza dhe motra e këngëtares Gresa Behluli

Ky nuk është projekti i parë  me të cilin Besiana ka pasur shumë sukses.

12/29/2017 21:00

Edhe një vajzë e Shkurtes i hynë muzikës