Showtime

Vajza e Shkumbinit e Mimozës shfaqet tërheqëse nga plazhi

06/12/2019 08:37
nga:L I

Me një karrierë të gjatë muzikore, çifti i njohur Shkumbin Kryeziu e Mimoza Mustafa i kanë sjellur publikut këngë e videoklipe të shumta.

Ata kanë realizuar edhe bashkëpunime, të cilat janë vlerësuar e dëgjuar ndër vite, shkruan “Kosovarja”.Përveç sukseseve në skenën muzikore, ata gëzojnë një jetë të lumtur bashkëshortore, ku nga martesa e tyre kanë dy fëmijë.

Rozafa Kryeziu është vajza e tyre dhe njëkohësisht fëmija më i madh.

Ajo është një femër e bukur dhe atraktive, e cila shfaqet shpesh provokuese në rrjetet sociale.

Së fundi, Rozafa ka publikuar një foto nga plazhi në llogarinë e saj ‘Instagram’.

Derisa të njejtën fotografi të së bijës, Mimoza e ka ndarë me ndjekësit, duke e quajtur atë yll.

Edhe kësaj radhe Rozafa duket mjaftë bukur, derisa thekson linjat e saj nga pushimet.