Showtime

Vajza e Nysret Muqiqit me poza tejet joshëse

12/07/2017 10:13
nga:N S

Albiona Muçiqi gëzon një famë falë babait të saj, këngëtarit Nysret Muçiqi.

Albiona pëlqen fotografitë dhe bukur shpesh edhe ekspozohet në rrjetet sociale.

Ajo është shumë e bukur dhe me stil. Biona ashtu siç edhe e thërrasin njihet edhe për format e saj bombastike.

 

01/31/2018 21:14

Nuk e zë as fustani, motra e Albatritit shpërthen me gjoksin e saj (FOTO)